Autobazar Pečky

Dovoz aut Pečky je jedna konkrétní firma, která se zabývá právě dovozem automobilů ze zahraničí. Této činnosti se věnuje již několik let, a tak je relativně ověřenou jednotkou v moři firem, které se touto službou zabývají. Letité zkušenosti dodávají společnosti odbornosti i praxe. Firma Pečky nabízí automobily ze zahraničí v dobrém stavu a za nízké ceny, čímž se v podstatě automobily ze zahraničí ve většině případů vyznačují a proto jsou u nás stále populárnější. V současné nabídce má tato firma mnoho vozů a nejen těch. Firma Pečky nabízí také náhradní díly, pneumatiky, karavany. V neposlední řadě zde můžete nalézt doplňkové služby jako je ekologické mytí a čištění exteriéru i interiéru vozidel.

Ke všem dovezeným automobilům nabízí firma samozřejmě záruku 100% původu a mobility. Pokud si zájemce vybere vozidlo z nabídky, získáte jednou velkou výhodu a tou je, že za vás dovoz aut Pečky zaplatí ekologickou daň. Tato daň se liší (především rokem výroby vozidla) ale v některých případech může být několik tisíc. V případě, že se zájmce potřebuje zároveň zbavit svého starého vozu a chtěli byste jej obměnit za nějaký novější, můžete využít služby protiúčtu. V případě, že zájemce o koupi nemá ani tak dostatek hotovosti, abyste si pořídili automobil za plnou cenu, můžete využít GE Money úvěru nebo S auto úvěru, které jsou možné na tyto vozidla získat.

Na všech prodávaných vozech firmou Pečky je certifikát o počtu najetých km, kde je uveden počet km, číslo karoserie, ověření původu vozu a další informace, pro dokázání pravosti těchto údajů.

Zkuste další článek, třeba Auta ze Švýcarska, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Dovoz aut z Francie.

Novinky