www.auto.de

Německá internetová stránka www.auto.de nese podtitul „Německý obrovský autoportál“. Zaměřuje se tedy na vyhledávání a prodej vozů, a to jak osobních automobilů, motocyklů, obytných automobilů, či užitkových vozů. Zájemce o koupi vozu si zde může najít automobil svých snů a to podle mnoha kritérií, které může zadat do vyhledávače, který je součástí této stránky.

A to od značky, stáří, najetých kilometrů automobilu, až po jeho barvu. Stránka je relativně přehledně členěna a prostřednictvím záložek se může uživatel libovolně orientovat mezi stránkami, kde jsou mu poskytnuty formuláře pro vyhledávání vozidla, stránkou určenou pro komunikaci uživatelů a v neposlední řadě bych ocenila přítomnost stránky „Automagazin“. Celá internetová stránka je laděna do modrých barev a oko a pozornost uživatele ruší jen relativní minimum blikajících reklam, které se nacházejí na okraji grafického rozhraní stránky. Stránky působí celkově velice profesionálním dojmem, jsou propracované, pro co nejsnadnější orientaci a pohodlí jejich uživatelů. Jediným nedostatkem může být pro českého uživatele absence možnosti převedení textu stránky do českého jazyka, což může člověka neovládajícího němčinu vést k vyhledání stránky, která tuto možnost poskytuje.

Zkuste další článek, třeba Ojetá auta z Německa, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - Prodej aut v Německu.

Štítky:

auto.de

Novinky