www.auto24.de

Německá internetová stránka www.auto24.de se zaměřuje na vyhledávání a prodej vozů. A to jak automobilů osobních, automobilů nákladních, obytných vozů, autobusů, či nákladních vozů, tak i náhradních dílů a doplňků. Nalezneme zde také možnost podávání individuálních inzerátů.

Stránka je po grafické stránce mírně nepřehledná. V jejím modře laděném designu se bude jistě nezkušenému uživateli hůře orientovat v nabídce možností a odkazů, které jsou řazeny jak horizontálně na horním okraji, tak vertikálně na okraji levém. Za veliké pozitivum naopak lze považovat absenci reklamy, která se nachází jen na úvodní stránce, v malé míře a to jen na tematické produkty. Pro českého uživatele je zde také mírná nevýhoda v tom, že stránka nenabízí možnost převedení do českého jazyka.

Po obsahové stránce, je však www.auto24.de, velice dobře vytvořena. Osahuje plnohodnotný vyhledávací formulář (cena, model, najeté kilometry a podobně), který se zobrazí po označení kategorie vozidla o kterou má uživatel zájem. V množství dalších nabízených odkazů stojí jistě za vyzdvižení zákaznická podpora, vlastní magazín, či servisní informace.

Stránka celkově je jistě velmi obsažná a propracovaná, avšak hodí se spíše pro pokročilejší uživatele.

Zkuste další článek, třeba www.mobile.de, tento článek je podobného zaměření. Další informační článek - www.autoscout.de.

Štítky:

auto24.de

Novinky