www.autoscout.de

Německá internetová stránka www.autoscout.cz je součástí celého systému prodejních portálů scout24 a je tedy zaměřena na automobily a jiné vozy. Její grafické rozhraní je laděno do modré barvy.

Reklama, na rozdíl od mnoha podobných internetových stránek, je zde minimální, nebo vhodně začleněna do obsahu stránky. Na této automobilové prodejní internetové stránce se uživatel může opět snadno orientovat prostřednictvím záložek, jako je vyhledávání, magazín, pomoc, první domovská stránka a další. Celkově však může obsah jednotlivých „záložek“ působit mírně chaoticky a orientace v textu vyžaduje alespoň minimální soustředění.

Tato internetová stránka nabízí vyhledávání vozidel v kategoriích nové vozy, ojeté vozy, motocykly, užitkové vozy a náhradní díly s doplňky. Dále se vyhledávání ideálního vozu pro klienta řídí jeho zadanými požadavky, mezi které patří cena, model, najeté kilometry a další podstatné technické ukazatele. Stránka samozřejmě obsahuje informace o zákaznické podpoře, obchodních podmínkách a podobně. Můžeme zde nalézt odkazy na poskytovatele půjček i leasingové společnosti. Celkově je stránka jistě plně funkční a pro klienta vhodná. Jedinou nevýhodu lze spatřovat v absenci možnosti převedení stránky do jiného jazyka, což může českému uživateli znesnadňovat práci.

Další příspěvek www.auto.de ze stejné kategorie. Další informační článek - Ojetá auta z Německa.

Štítky:

autoscout.de

Novinky