www.mobile.de

Německá internetová stránka www.mobile.de se zaměřuje na vyhledávání vozů (a to jak automobilů, tak motocyklů, obytných vozů, či nákladních automobilů) podle kritérií zájemce, který tuto stránku navštíví. Vyhledávání se orientuje podle základních kategorií požadavků jako je značka požadovaného vozu, cena a najeté kilometry. Zajímavým a velice užitečným vyhledávacím kritériem je vzdálenost vyhledaného vozu od místa bydliště zájemce. To se provádí na této stránce prostřednictvím zadání poštovního směrovacího čísla a maximálního počtu kilometrů vzdálenosti od něj. I zde je vyhledávání nabízeno v kategoriích nových i ojetých vozů.

Tato internetová stránka působí graficky velice příjemně. Je laděna do oranžových tónů. Reklama zde není nijak výrazně rušivá a její zakomponování do designu stránky je vkusné. Stránka jako celek je opět záložkami členěna na kategorie jako vyhledávání, nabídka, prodejce, informace a „moje mobile.de“. Přičemž poslední zmíněná součást stránky je přístupná pouze registrovaným členům. Výhody registrace jsou zde důkladně popisovány a zájemce je k tomuto kroku motivován.

Velikým plusem pro českého zájemce o vyhledávací služby, je možnost nastavení jazyka stránky na český. Což samozřejmě velice usnadní orientaci i práci s ní, zvláště pro člověka němčinu neovládajícího.

Už jste přečetli článek www.autoscout.de, který má podobné zaměření? Další informační článek - www.auto.de.

Štítky:

mobile.de

Novinky