www.Webauto.de

Německá internetová stránka www.Webauto.de se zaměřuje na vyhledávání prodej vozidel. Mino to, nabízí tato stránka i možnost prodeje pod záložkou podávání inzerátů individuálních osob, nebo v rozhraní pro prodejce.

Graficky je stránka řešena relativně na první pohled zmateně, po prvním prozkoumání, ale nabízí velice přehledný a věcný rejstřík nabízených oblastí služeb a funkcí stránky, který je umístěn ve sloupci po levé straně stránky. Kromě domovské stránky je členěna na sekce koupit, prodat, servis a kontakt. Ty dále definují další konkrétní oblasti spadající do těchto sekcí.

Nalezneme zde odkaz na pojištění vozidel, půjčky, vybavení, seznam parkovišť, vyhledávání konkrétních obchodníků a mnoho dalších.Vyzdvihla bych možnost, ohodnocení této stránky pod názvem „váš názor“. Velikou výhodou je zde, zvláště pro českého uživatele, možnost výběru jazyka stránky.

Jako další klad může být vnímáno množství reklamy, které není rušivé, a její začlenění do designu stránky. Automobily zde mohou být vyhledávány prostřednictvím základního vyhledavače s několika primárními kritérii (mezi které patří i velice vhodně zvolené kritérium vzdálenosti možného vozu od bydliště-definovaného poštovním směrovacím číslem regionu, které musí zájemce zadat) jako je výrobce, model, cena, najeté kilometry a stáří vozu (první registrace vozidla).

Dalším stupněm ve vyhledávání je možnost „profi hledání“, kde je již mnoho dalších kritérií pro výběr. Těmi jsou například spotřeba vozu, barevný odstín, instalované doplňky a podobně.

Už jste přečetli článek www.webmobil24.de, který má podobné zaměření? Další informační článek - www.auto24.de.

Štítky:

Webauto.de

Novinky