www.webmobil24.de

Německá internetová stránka www.webmobil24.de se zaměřuje na vyhledávání vozidel a zprostředkování jejich nákupu a prodeje. Obsahuje tedy kategorie jako je nabídka a poptávka, kde nabízí bezplatnou inzerci. Druhy vozidel se pak člení na osobní automobily, nákladní automobily, obytný automobil, motocykl, přívěs, či autobus. Pro poptávku je na úvodní straně vytvořen formulář, který není nejjednodušší, ale ani výrazně obsáhlý.

Najdeme zde kategorie jako značka, model, typ a další. V neposlední řadě je jde možnost nastavit vzdálenost, pro kterou si je zájemce ochoten pro automobil přijet. Ta se vypočítává pomocí poštovního směrovacího čísla, které zájemce o koupi vozu zadá. Dále na této stránce nalezneme možnost prozkoumání všeobecných obchodních podmínek a oblast specializovanou pro obchodníky. Do poslední zmíněné kategorie, lze nahlížet až po registraci.

Velice pozitivní funkcí stránky je její možnost zobrazení v českém jazyce. Tuto funkci ocení hlavně uživatelé dokonale neovládající německý jazyk. Po grafické stránce je www.webmobil24.de velice jednoduše uchopená. Nenalezneme zde více než několik výše zmíněných kategorií.

Tento fakt přispívá k velice snadné orientaci a nenáročnému ovládání této internetové stránky. Barevnost není v popředí zájmu jejich tvůrců, ale to nijak neovlivňuje celkový pocit uživatele. Co však lze vnímat jako možný nedostatek, je množství reklamy, která je umístěna vertikálně v pravé části grafického rozhraní a její blikající podoba může uživatele rušit.

Další příspěvek www.auto24.de ze stejné kategorie. Další informační článek - www.mobile.de.

Štítky:

webmobil24.de

Novinky